O nas

Waldemar Kościukiewicz jako ekspert związany z rynkiem niemieckim od prawie 30 lat zgromadził wiedzę na temat prowadzenia działalności w Niemczech pracując na kierowniczych stanowiskach w firmach delegujących pracowników do Niemiec, oraz prowadząc w Niemczech od wielu lat własną działalność gospodarczą. W odróżnieniu od expertów wywodzących się z kręgów prawniczo-urzędniczych Waldemar Kościukiewicz rozpatruje problematykę przepisów z punktu widzenia praktycznych aspektów działalności gospodarczej takich jak opłacalność czy kalkulowanie ryzyka. Dzięki szerokiemu dośwaidczeniu jest z reguły w stanie zaproponować swoim klientom od razu wypróbowane rozwiązanie ich problemów, gdyż z większością z nich miał okazję zetknąć się w swojej własnej, długoletniej praktyce.

Firma doradcza Waldemar Kościukiewicz CONSULTING działa od 1998 roku.
Przedmiotem działalności jest szeroko pojęte doradztwo dla pracujących za granicą, głównie w dziedzinie legalności zatrudnienia personelu, zagadnień podatkowych, planowania działań pod względem praktyczno-prawnym oraz zarządzania.

Waldemar Kościukiewicz jest nie tylko doradcą, ale także aktywnym przedsiębiorcą, który pełni następujące funkcje we władzach stworzonych przez siebie firm:

– prezes zarządu w firmie Międzynarodowa Spółdzielnia Usługowa EXPATEAM, która  na terenie Niemiec i innych krajów UE działa w dziedzinie budownictwa oraz udostępniania personelu ….więcej na stronie www.expateam.com

– prokurent i główny udziałowiec w firmie TAXREFUND Sp. z o.o., która prowadzi działalność w zakresie doradztwa podatkowego i obsługi administracyjnej  podmiotów gospodarczych i osób fizycznych pracujących za granicą

….więcej na stronie www.taxrefund.pl

ODWIEDŹ NAS

Serdecznie zapraszamy do współpracy

Doświadczenie

Dzięki wieloletniej obecności na rynku oraz pracy z wieloma klientami, uzyskaliśmy bezcenne doświadczenie.

Jakość

Nasze doświadczenie, przeszkolony personel oraz indywidualne podejście sprawiają, że nasi klienci są zawsze zadowoleni.

Elastyczność

Zawsze dostosowujemy się do wymagań, terminów oraz indywidualnych oczekiwań naszych klientów.